Nowe moduły do sterowników X8

W naszej ofercie są już dostępne nowe moduły do sterowników X8. Seria X8 została rozszerzona o moduły wejść i wyjść analogowych, komunikacyjny i rozszerzeń lokalnych.

 

Oferta rozszerzyła się o nastepujące moduły:

1. X8-AI4AO2 - moduł 4 wejść i 2 wyjść analogowych prądowych lub napięciowych,

2. X8-SCU2 - moduł dwóch portów komunikacji szeregowej RS232/422/485,

3. X8-EB2RJ, X8-RJ2EB - moduły do budowy rozszerzeń lokalnych wejść/wyjść,


Moduł analogowy X8-AI4AO2 posiada 4 wejścia i 2 wyjścia, które mogą pracować w trybie napięciowym lub prądowym. Każdy z kanałów pomiarowych może być indywidualnie konfigurowany w wubrany tryb pomiarowy.


Moduł komunikacyjny X8-SCU2 jest wyposażony w dwa porty szeregowe RS232/422/485, które mogą pracować z trybie ASCII lub binarnym (HEX). Można również moduł ustawić w tryb komunikacji z protokołem użytkownika lub Modbus RTU Master.

 

Moduły X8-EB2RJ i X8-RJ2EB do budowy lokalnych wejść i wyjść umożliwiają obsługę większej liczby wejść i wyjść. Moduły oddalonych wejść i wyjść mogą być instalowane lokalnie oraz w odległości do 100 m. Moduł X8-EB2RJ jest instalowany przy jednostce centralnej. Moduł X8-RJ2EB jest instalowany jako pierwszy w sekcji rozszerzenia. Jest on wyposażony w dwa porty RJ45, dzięki czemu nie ma potrzeby instalowania switcha aby rozszerzyć o następne moduły.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

Copyright © 2013 AT Control System - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl